Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Loznica kod Valjeva (RS)

Beogradska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Belgrád Popucke 14:31
Europa Bus Valjevo Popucke 14:44
Lasta Belgrád Umka 14:51
Europa Bus Belgrád Popucke 16:01
Europa Bus Valjevo Popucke 16:29
Lasta Valjevo Lazarevac 17:51
Europa Bus Valjevo Popucke 17:58
Europa Bus Belgrád Popucke 18:16
Europa Bus Valjevo Popucke 18:44
Lasta Valjevo Umka 19:09
Lasta Valjevo Popucke 19:26
Lasta Belgrád Umka 20:18
Europa Bus Valjevo Popucke 20:29
Europa Bus Valjevo Popucke 21:29
Europa Bus Belgrád Umka 05:53
Lastra Valjevo Popucke 06:32
Lasta Belgrád Umka 08:03
Lastra Valjevo Popucke 08:22
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:24
Europa Bus Belgrád Popucke 10:16
Europa Bus Divcibare Umka 10:33
Europa Bus Valjevo Popucke 11:29
Lasta Valjevo Umka 12:09
Lasta Belgrád Popucke 12:19
Lastra Valjevo Popucke 12:32
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.