Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Rupace - Loznicko Polje (RS)

Filipa Kljajića 59
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 16:59
Banbus Loznica Lipnicki Sor 17:50
Raketa AB Jelav Lesnica kod Loznice 20:35
Raketa AB Lipnicki Sor Lesnica kod Loznice 20:35
Banbus Tekeris Lipnicki Sor 20:35
Banbus Klupci Lipnicki Sor 20:35
Raketa AB Lesnica kod Loznice Lipnicki Sor 20:35
Raketa AB Straza kod Loznice Lesnica kod Loznice 20:35
Raketa AB Cokesina Lesnica kod Loznice 20:36
Banbus Loznica Lipnicki Sor 21:10
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 21:30
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 21:30
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 21:48
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 21:48
Raketa AB Jelav Lesnica kod Loznice 05:20
Raketa AB Kozjak Lesnica kod Loznice 05:20
Raketa AB Lesnica kod Loznice Lipnicki Sor 05:30
Raketa AB Straza kod Loznice Lesnica kod Loznice 05:30
Banbus Klupci Lipnicki Sor 06:05
Banbus Loznica Lipnicki Sor 06:15
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:19
Raketa AB Jelav Lesnica kod Loznice 06:20
Raketa AB Kozjak Lesnica kod Loznice 06:20
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 06:25
Raketa AB Loznica Lipnicki Sor 06:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.