Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

2 - Centar - Lukavac kod Valjeva (RS)

Lukavac bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Alko Turs Lajkovac Valjevo 12:03
Lasta Belgrád Popucke 12:12
Lasta Valjevo Umka 12:15
Lastra Valjevo Popucke 12:40
Europa Bus Belgrád Umka 12:41
Lasta Klanica Valjevo 13:42
Lasta Klanica Valjevo 13:42
Europa Bus Valjevo Umka 13:49
Lastra Lazarevac Popucke 14:14
Europa Bus Belgrád Popucke 14:26
Lasta Jovanja Valjevo 14:43
Lasta Jovanja Valjevo 14:43
Lasta Belgrád Umka 14:45
Europa Bus Valjevo Popucke 14:49
Alko Turs Klinci Valjevo 15:04
Lastra Valjevo Popucke 15:22
Lasta Loznica kod Valjeva Valjevo 15:35
Lasta Loznica kod Valjeva Valjevo 15:36
Lasta Babina Luka Popucke 15:46
Lasta Babina Luka Popucke 15:46
Lasta Valjevo Popucke 15:54
Lasta Valjevo Popucke 15:55
Europa Bus Belgrád Popucke 15:56
Europa Bus Valjevo Popucke 16:34
Lasta Valjevo Popucke 16:44
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.