Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Luznice (RS)

Lužnice bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 06:20
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 07:00
Lasta Kragujevac Topola 08:33
Lasta Kragujevac Lazarevac 10:27
Lasta Arandelovac Topola 12:15
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 12:50
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 14:55
Lasta Valjevo Lazarevac 15:40
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 16:30
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 17:40
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 20:25
Pupd Janjušević Kragujevac Cerovac kod Kragujevca 23:44
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 06:20
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 07:00
Lasta Kragujevac Topola 08:33
Lasta Kragujevac Lazarevac 10:27
Lasta Arandelovac Topola 12:15
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 12:50
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 14:55
Lasta Valjevo Lazarevac 15:40
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 16:30
Auto Kodeks Kragujevac Mladenovac 17:40
Pupd Janjušević Kragujevac Mladenovac 20:25
Pupd Janjušević Kragujevac Cerovac kod Kragujevca 23:44
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.