Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Skolski trg - Magyarkanizsa (RS)

Damjanićeva bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Becse Palics 15:10
Lasta Belgrád Nagybecskerek 15:16
Severtrans Senta Újvidék Becse 15:30
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Palics 16:22
Subotica Trans Szabadka Palics 18:04
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:30
Lasta Szabadka Nagybecskerek 10:09
Autoprevoz Kikinda Szabadka Palics 13:34
Subotica Trans Becse Palics 15:10
Lasta Belgrád Nagybecskerek 15:16
Severtrans Senta Újvidék Becse 15:30
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Palics 16:22
Subotica Trans Szabadka Palics 18:04
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 18:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.