Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centar - Skolski trg - Magyarkanizsa (RS)

Damjanićeva bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Enka Putnički Zenta Felsőhegy 12:45
Severtrans Senta Zenta Oromhegyes 13:05
Enka Putnički Horgos Martonos 13:13
Autoprevoz Kikinda Szabadka Palics 13:34
Enka Putnički Martonos Felsőhegy 14:01
Enka Putnički Horgos Felsőhegy 14:01
Enka Putnički Horgos Martonos 14:10
Subotica Trans Becse Palics 15:10
Lasta Belgrád Nagybecskerek 15:16
Severtrans Senta Újvidék Becse 15:30
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Palics 16:22
Enka Putnički Horgos Martonos 17:52
Subotica Trans Szabadka Palics 18:04
Lasta Belgrád Újvidék 18:30
Enka Putnički Zenta Felsőhegy 18:59
Enka Putnički Horgos Martonos 19:03
Severtrans Senta Zenta Oromhegyes 19:05
Enka Putnički Zenta Felsőhegy 19:13
Enka Putnički Martonos Felsőhegy 20:06
Enka Putnički Horgos Felsőhegy 20:07
Enka Putnički Zenta Felsőhegy 06:43
Enka Putnički Zenta Felsőhegy 06:45
Severtrans Senta Zenta Oromhegyes 07:00
Autoprevoz Kikinda Szabadka Palics 07:07
Enka Putnički Martonos Felsőhegy 07:41
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.