Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dom - Mali Izvor kod Zajecara (RS)

Mali Izvor 258
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Maxa Tours Bor Zajecar 08:19
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 08:24
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 08:31
Niš ekspres Bor Donja Vrezina 09:21
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 09:39
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 10:36
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 10:54
Euro Lin Knjazevac Minicevo 12:39
Maxa Tours Pirot Knjazevac 13:45
Maxa Tours Pirot Zajecar 13:46
Euro Lin Belgrád Paracin 13:56
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 15:01
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 15:44
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 16:13
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 16:21
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 16:26
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 17:00
Nikolić Prevoz Zajecar Grljan 17:01
Maxa Tours Pirot Knjazevac 17:25
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 18:36
Maxa Tours Pirot Zajecar 19:21
Bortravel Bor Zajecar 19:57
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 20:27
Maxa Tours Zajecar Knjazevac 20:27
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zajecara Grljan 06:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.