Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica Maradik - Beska (Krst) - Maradék (RS)

Inđijska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Újvidék 18:31
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 18:43
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 19:33
Lasta Belgrád Újvidék 19:41
Lasta Újvidék Zimony (Belgrád) 20:11
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 20:18
Lasta Belgrád Újvidék 21:41
Lasta Szabadka Újvidék 05:31
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:59
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 06:16
Arriva Litas Belgrád Zimony (Belgrád) 06:27
Arriva Litas Újvidék Zimony (Belgrád) 06:48
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 07:21
Lasta Szabadka Belgrád 07:51
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 08:43
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 09:04
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 09:13
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 09:18
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 10:04
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 10:32
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 11:03
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 11:07
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 11:19
Lasta Belgrád Újvidék 12:16
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 12:48
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.