Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica Maradik - Beska (Krst) - Maradék (RS)

Novosadski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 05:31
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:59
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 06:16
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 07:21
Lasta Szabadka Belgrád 07:51
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 08:43
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 09:04
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 09:13
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 10:04
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 10:32
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 11:03
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 11:07
Arriva Litas Újvidék Zimony (Belgrád) 11:18
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 11:19
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 12:16
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 12:48
Dunavprevoz Bácspalánka Zimony (Belgrád) 13:27
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 13:42
Bečejprevoz Becse Zimony (Belgrád) 15:30
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 15:49
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Zimony (Belgrád) 16:02
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 16:18
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 16:46
Dunavprevoz Bács Zimony (Belgrád) 16:53
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 16:59
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.