Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica Maradik - Beska (Krst) - Maradék (RS)

Novosadski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Ingyia Béska 15:58
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Zimony (Belgrád) 16:02
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 16:18
Lasta Újkarlóca Béska 16:36
Lasta Ingyia Béska 16:42
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 16:46
Dunavprevoz Bács Zimony (Belgrád) 16:53
Lasta Ingyia Béska 16:54
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 16:59
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 17:21
Arriva Litas Belgrád Zimony (Belgrád) 18:07
Lasta Ingyia Béska 18:28
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 18:31
Lasta Újkarlóca Béska 18:36
Lasta Ingyia Béska 18:42
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 18:43
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 19:33
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 19:41
Lasta Béska Csortanovci 19:46
Lasta Újkarlóca Béska 19:56
Lasta Ingyia Béska 19:56
Lasta Újvidék Zimony (Belgrád) 20:11
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 20:18
Lasta Ingyia 20:37
Lasta Ingyia Béska 20:49
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.