Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica Maradik - Beska (Krst) - Maradék (RS)

R100 bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 14:59
Bečejprevoz Becse Újvidék 15:30
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 15:49
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 16:02
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 16:18
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 16:46
Dunavprevoz Bács Újvidék 16:53
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 16:59
Lasta Belgrád Újvidék 17:21
Arriva Litas Belgrád Zimony (Beograd) 18:07
Lasta Belgrád Újvidék 18:31
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 18:43
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 19:33
Lasta Belgrád Újvidék 19:41
Lasta Újvidék Banstol (Cortanovci) 20:11
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 20:18
Lasta Belgrád Újvidék 21:41
Lasta Szabadka Újvidék 05:31
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 05:59
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 06:16
Arriva Litas Belgrád Zimony (Beograd) 06:27
Arriva Litas Újvidék Zimony (Beograd) 06:48
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 07:21
Lasta Szabadka Újvidék 07:51
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 07:59
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.