Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica Maradik - Beska (Krst) - Maradék (RS)

Inđijska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Újvidék 21:41
Lasta Szabadka Újvidék 05:31
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 05:59
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 06:16
Arriva Litas Belgrád Zimony (Belgrád) 06:27
Arriva Litas Újvidék Zimony (Belgrád) 06:48
Dunavprevoz Belgrád Újvidék 07:21
Lasta Szabadka Belgrád 07:51
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 08:43
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 09:04
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 09:13
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 09:18
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 10:04
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 10:32
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 11:03
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 11:07
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 11:19
Lasta Belgrád Újvidék 12:16
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 12:48
Dunavprevoz Bácspalánka Újvidék 13:27
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 14:09
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 14:59
Bečejprevoz Becse Újvidék 15:30
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 15:49
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Zimony (Belgrád) 16:02
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.