Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica magistrala - Metris (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
AS Turs Negotin Sikole 15:12
Moto Boem Trans Negotin Zajecar 16:17
Sima Trans Bor Negotin 16:36
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 17:31
Moto Boem Trans Negotin Sikole 18:13
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Sikole 18:21
Moto Boem Trans Kladovo Zajecar 22:07
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 00:31
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 04:07
Nikolić Prevoz Zajecar Sikole 04:21
AS Turs Bor Sikole 06:06
AS Turs Bor Sikole 07:36
Lepenica Trans Belgrád Zajecar 08:22
Sima Trans Kladovo Negotin 08:39
Bortravel Kladovo Zajecar 10:05
AS Turs Negotin Sikole 15:12
Moto Boem Trans Negotin Zajecar 16:17
Sima Trans Bor Negotin 16:36
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 17:31
Moto Boem Trans Negotin Sikole 18:13
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Sikole 18:21
Moto Boem Trans Kladovo Zajecar 22:07
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.