Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Valjevski put - Milorci (RS)

Milorci bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Ub Belgrád Umka 04:39
Lasta Belgrád Umka 05:34
Lasta Valjevo Umka 06:07
Strela Ub Belgrád Obrenovac 06:28
Šampion M&CO Novi Banovci Zvecka 06:44
Strela Ub Ub Umka 07:01
Strela Ub Belgrád Umka 07:09
Lasta Joseva kod Uba Zvecka 07:26
Lasta Ljubovija Umka 08:14
Lasta Belgrád Umka 08:34
Strela Ub Ub Umka 09:01
Europa Bus Divcibare Umka 10:00
Lasta Belgrád Umka 10:49
Lasta Valjevo Umka 11:37
Radojević Tours Belgrád Umka 11:39
Strela Ub Ub Umka 12:01
Strela Ub Belgrád Umka 12:09
Europa Bus Valjevo Umka 13:00
Europa Bus Belgrád Umka 13:30
Strela Ub Ub Umka 13:31
Lasta Ljubovija Umka 13:59
Strela Ub Belgrád Umka 14:09
Golub Transport 2013 Ub Stubline 14:39
Golub Transport 2013 Zvecka Stubline 15:11
Lasta Belgrád Umka 15:23
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.