Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Valjevski put - Milorci (RS)

Milorci bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 16:17
Strela Ub Belgrád Umka 16:19
Šampion M&CO Murgas Obrenovac 16:31
Lasta Banjani kod Uba Umka 16:49
Strela Ub Ub Umka 17:00
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 18:31
Lasta Valjevo Umka 18:37
Lasta Belgrád Umka 18:46
Strela Ub Ub Umka 20:01
Golub Transport 2013 Zvecka Stubline 20:16
Lasta Belgrád Umka 20:49
Strela Ub Belgrád Umka 04:39
Europa Bus Belgrád Umka 06:29
Strela Ub Ub Umka 06:59
Lasta Joseva kod Uba Zvecka 07:26
Lasta Ljubovija Umka 08:14
Lasta Belgrád Umka 08:34
Europa Bus Divcibare Umka 10:00
Strela Ub Belgrád Umka 10:41
Lasta Belgrád Umka 10:49
Lasta Valjevo Umka 11:37
Strela Ub Belgrád Umka 12:09
Europa Bus Valjevo Umka 13:00
Europa Bus Belgrád Umka 13:30
Strela Ub Ub Umka 13:31
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.