Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Mojsinje kod Cacka (RS)

Ibarski put 9
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 05:35
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:22
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 07:40
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:45
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 07:47
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 07:50
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 08:37
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 09:00
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:18
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 09:23
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 10:52
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 12:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 12:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 12:52
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 13:23
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 13:25
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 14:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 14:52
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 15:00
Lasta Belgrád Kraljevo 15:18
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 15:38
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 16:25
Jugoprevoz Kruševac Cacak Krusevac 16:55
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 17:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.