Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Magistrala - Moravci (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 14:21
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 14:34
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 15:04
Lastra Ljig Dudovica 15:51
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:21
Lastra Ljig Dudovica 16:31
Lastra Ljig Liplje 16:33
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 17:05
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 17:50
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 17:55
Lastra Lazarevac Dudovica 18:04
Lastra Dudovica Liplje 18:07
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 19:34
Lastra Ljig Dudovica 20:41
Lastra Ljig Liplje 20:43
Lastra Lazarevac Celije kod Lajkovca 20:57
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 21:05
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 21:21
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 21:57
Lastra Lazarevac Dudovica 04:54
Lastra Dudovica Liplje 04:57
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 06:04
Lastra Lazarevac Dudovica 06:14
Lastra Dudovica Liplje 06:17
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 06:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.