Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Magacin - Murgas (RS)

Murgaš bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Valjevo Umka 06:20
Šampion M&CO Novi Banovci Zvecka 06:25
Europa Bus Ub Popucke 07:21
Lasta Belgrád Umka 08:18
Lasta Ljubovija Umka 08:29
Europa Bus Divcibare Umka 10:20
Lasta Belgrád Umka 10:33
Lasta Valjevo Umka 11:50
Europa Bus Belgrád Umka 13:08
Europa Bus Valjevo Umka 13:22
Lasta Ljubovija Umka 14:14
Lasta Belgrád Umka 15:10
Lasta Belgrád Umka 18:31
Lasta Valjevo Umka 18:50
Lasta Belgrád Umka 20:33
Lasta Valjevo Umka 06:20
Šampion M&CO Novi Banovci Zvecka 06:25
Europa Bus Ub Popucke 07:21
Lasta Belgrád Umka 08:18
Lasta Ljubovija Umka 08:29
Europa Bus Divcibare Umka 10:20
Lasta Belgrád Umka 10:33
Lasta Valjevo Umka 11:50
Europa Bus Belgrád Umka 13:08
Europa Bus Valjevo Umka 13:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.