Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Nádalja (RS)

R115
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 18:15
Bečejprevoz Becse Temerin 18:30
Bečejprevoz Szenttamás Bácsföldvár 19:00
Bečejprevoz Újvidék Temerin 19:03
Bečejprevoz Becse Temerin 19:57
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 20:01
Bečejprevoz Újvidék Becse 20:02
Bečejprevoz Becse Bácsföldvár 20:14
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 20:28
Bečejprevoz Becse Temerin 20:45
Bečejprevoz Becse Temerin 21:47
Bečejprevoz Újvidék Temerin 04:57
Bečejprevoz Újvidék Temerin 06:00
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 06:15
Bečejprevoz Becse Bácsföldvár 06:24
Bečejprevoz Újvidék Temerin 06:45
Bečejprevoz Becse Temerin 06:54
Bečejprevoz Újvidék Temerin 07:19
Bečejprevoz Becse Temerin 07:25
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 07:32
Bečejprevoz Újvidék Becse 09:02
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 09:31
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 10:15
Bečejprevoz Ada Becse 10:15
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 11:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.