Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Nádalja (RS)

R115
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 09:31
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 10:15
Bečejprevoz Újvidék Temerin 12:35
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 14:31
Bečejprevoz Törökbecse Óbecse 15:57
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 16:15
Bečejprevoz Szenttamás Turia 16:40
Bečejprevoz Óbecse Temerin 16:47
Bečejprevoz Óbecse Bácsföldvár 18:40
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 20:01
Bečejprevoz Újvidék Óbecse 20:02
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 20:28
Bečejprevoz Óbecse Temerin 21:40
Bečejprevoz Szenttamás Turia 06:30
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 07:32
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 09:31
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 10:15
Bečejprevoz Óbecse Temerin 10:20
Bečejprevoz Újvidék Járek 11:05
Bečejprevoz Újvidék Temerin 12:35
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Temerin 14:31
Bečejprevoz Törökbecse Óbecse 15:57
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 16:15
Bečejprevoz Szenttamás Turia 16:40
Bečejprevoz Óbecse Temerin 16:47
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.