Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Mikronaselje - Nagykikinda (RS)

Jovana Jovanovića Zmaja bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 11:32
Autoprevoz Kikinda Padé Tiszahegyes 12:03
Autoprevoz Kikinda Beodra - Karlova Bocsár 12:03
Lasta Belgrád Padinska Skela 12:52
Autoprevoz Kikinda Szaján Tiszahegyes 13:22
Autoprevoz Kikinda Szaján Tiszahegyes 13:22
Autoprevoz Kikinda Bocsár Beodra - Karlova 13:23
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 13:25
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 13:25
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 13:42
Autoprevoz Kikinda Padé Tiszahegyes 14:18
Autoprevoz Kikinda Bocsár Beodra - Karlova 14:18
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 14:20
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 14:20
Autoprevoz Kikinda Szaján Tiszahegyes 14:32
Autoprevoz Kikinda Basahíd Töröktopolya 14:32
Autoprevoz Kikinda Szaján Tiszahegyes 14:32
Autoprevoz Kikinda Basahíd Töröktopolya 14:32
Transprodukt Belgrád Padinska Skela 14:35
Autoprevoz Kikinda Újvidék Temerin 15:02
Autoprevoz Kikinda Padé Tiszahegyes 15:22
Autoprevoz Kikinda Bocsár Beodra - Karlova 15:23
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 15:25
Autoprevoz Kikinda Töröktopolya Basahíd 15:25
Lasta Belgrád Nagybecskerek 16:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.