Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Cele kula - Nis (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 11:07
Niš ekspres Veliki Krcimir Brzi Brod 11:32
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 11:57
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 12:27
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 12:42
Niš ekspres Gornje Dragovlje Brzi Brod 13:02
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 13:12
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 14:07
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 14:07
Niš ekspres Semce Brzi Brod 14:22
Jeremić Prevoz Dimitrovgrad Nikola Tesla 14:40
Niš ekspres Babusnica Nikola Tesla 14:42
Niš ekspres Ravna Dubrava Brzi Brod 15:12
Niš ekspres Pirot Niska Banja 15:12
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Brzi Brod 15:47
Niš ekspres Babusnica Aleksinac 15:51
Niš ekspres Mali Vrtop Brzi Brod 16:02
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 16:07
Niš ekspres Nikola Tesla Niska Banja 16:48
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 17:07
Niš ekspres Donji Dusnik Brzi Brod 17:12
Jeremić Prevoz Bela Palanka Nikola Tesla 18:02
Niš ekspres Babusnica Nikola Tesla 18:42
Niš ekspres Veliki Krcimir Brzi Brod 18:47
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 19:36
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.