Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Komren - Ratka Jovica - Samousluga - Nis (RS)

Bulevar 12. februar 108
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
MobiLitas Paligrace Vrtiste 13:31
Niš ekspres Gornja Trnava kod Nisa Vrtiste 13:34
Niš ekspres Brzi Brod 13:34
Banbus Sokobanja Aleksinac 13:43
Niš ekspres Brzi Brod 13:48
Niš ekspres Brzi Brod 14:13
Niš ekspres Razanj Aleksinac 14:14
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 14:15
Niš ekspres Suvi Do kod Nisa 14:30
Niš ekspres Brzi Brod 14:44
Niš ekspres Brzi Brod 14:58
Niš ekspres Aleksinac Zitkovac kod Aleksinca 15:10
Niš ekspres Mezgraja kod Nisa Vrtiste 15:11
Niš ekspres Secanica Vrtiste 15:25
Niš ekspres Brzi Brod 15:26
Niš ekspres Suvi Do kod Nisa 15:43
Niš ekspres Kravlje Vrtiste 15:44
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 15:50
Niš ekspres Aleksinac Zitkovac kod Aleksinca 15:52
Niš ekspres Brzi Brod 16:01
Niš ekspres Gornja Trnava kod Nisa Vrtiste 16:14
Niš ekspres Brzi Brod 16:18
Niš ekspres Brzi Brod 16:36
Niš ekspres Suvi Do kod Nisa 16:53
Banbus Sokobanja Aleksinac 17:03
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.