Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Naselje Milka Protic - Nis (RS)

Dimitrija Tucovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Leskovac Aleksinac 13:04
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj / 9. maj 13:12
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:22
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 13:30
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:33
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 13:36
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 13:38
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 13:42
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 13:46
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:47
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:02
Niš ekspres Padina kod Merosine Deveti maj / 9. maj 14:12
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:13
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 14:18
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:32
Niš ekspres Secanica Deveti maj / 9. maj 14:33
Niš ekspres Kursumlija Deveti maj / 9. maj 14:38
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:47
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 15:01
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:02
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 15:08
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 15:10
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 15:12
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:17
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 15:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.