Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Spomenik Bubanj - kafana Burdus - Nis (RS)

Vojvode Putnika bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Bubanj Pasi Poljana 06:18
Niš ekspres Zitorada Pasi Poljana 06:20
Niš ekspres Capljinac Pasi Poljana 06:36
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 06:39
Niš ekspres Lebane Pasi Poljana 06:41
Niš ekspres Bubanj Pasi Poljana 06:53
Niš ekspres Bubanj Pasi Poljana 07:18
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 07:41
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 09:11
Niš ekspres Bubanj Pasi Poljana 09:28
Niš ekspres Rusna Pasi Poljana 10:11
Niš ekspres Brestovac kod Leskovca Pasi Poljana 10:40
Niš ekspres Voljcince Belotinac 10:41
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 11:09
Niš ekspres Lebane Pasi Poljana 11:10
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 11:25
Niš ekspres Bubanj Pasi Poljana 11:58
Niš ekspres Rusna Pasi Poljana 12:11
Niš ekspres Donje Vlase Pasi Poljana 12:39
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 12:50
Niš ekspres Bubanj Pasi Poljana 12:58
Niš ekspres Draskovac Pasi Poljana 13:16
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 13:40
Niš ekspres Capljinac Pasi Poljana 13:41
Niš ekspres Rusna Pasi Poljana 14:11
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.