Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeleznicka stanica - Nis (RS)

Dimitrija Tucovića 14D
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kanis Vlasotince Leskovac 00:05
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 01:10
Lasta Belgrád Leskovac 02:33
Lasta Prolom Banja Aleksinac 04:05
Kavim Jedinstvo Surdulica 04:22
Niš ekspres Brestovac kod Leskovca Malosiste 05:17
Niš ekspres Kursumlija Deveti maj / 9. maj 05:37
Niš ekspres Leskovac Malosiste 05:47
Kavim Jedinstvo Predejane 05:52
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 06:03
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 06:08
Niš ekspres Blace Prokuplje 06:13
Lasta Belgrád Aleksinac 06:20
Niš ekspres Bujanovac Leskovac 06:47
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 06:57
Simplon Belgrád 07:00
ASP Jugotrans Leskovac Brestovac kod Leskovca 07:32
Kavim Jedinstvo Kragujevac Krusevac 07:37
Niš ekspres Niska Banja Belotinac 07:38
Lasta Belgrád Aleksinac 07:50
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 08:07
Kavim Jedinstvo Belgrád Leskovac 08:25
Kavim Jedinstvo Bor Leskovac 08:30
Niš ekspres Prolom Banja Aleksinac 09:05
Frenki Komerc Paracin 09:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.