Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeleznicka stanica - Nis (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Ćurdić Donja Vrezina 13:14
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 13:15
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:15
Niš ekspres Lebane Malosiste 13:17
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 13:20
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 13:24
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 13:24
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:27
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 13:32
Niš ekspres Kursumlija Prokuplje 13:33
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 13:33
Niš ekspres Bujanovac Jagodina 13:34
Ćurdić Donja Vrezina 13:35
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 13:35
Niš ekspres Padina kod Merosine Deveti maj / 9. maj 13:37
Niš ekspres Blace Prokuplje 13:37
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:40
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Medjurovo 13:41
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 13:43
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 13:51
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 13:52
Ćurdić Donja Vrezina 13:56
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 13:59
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 14:02
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:03
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.