Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeleznicka stanica - Nis (RS)

Dimitrija Tucovića 14D
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 14:15
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 14:17
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:18
Kanis Belgrád Leskovac 14:25
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 14:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:38
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 14:39
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 14:40
Niš ekspres Belgrád Prokuplje 14:41
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 14:58
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 15:04
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 15:05
Niš ekspres Kursumlija Belgrád 15:05
Niš ekspres Bojnik Pasi Poljana 15:07
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:18
Lasta Prokuplje Aleksinac 15:20
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 15:30
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 15:35
Niš ekspres Prokuplje Pasi Poljana 15:37
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 15:38
Niš ekspres Padina kod Merosine Deveti maj / 9. maj 15:42
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 15:45
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 15:54
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 15:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.