Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeleznicka stanica - Nis (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 14:22
Kanis Belgrád Leskovac 14:25
Niš ekspres Belgrád Prokuplje 14:35
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:35
Niš ekspres Kursumlija Prokuplje 14:35
Niš ekspres Kursumlija Belgrád 15:05
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj (9. maj) 15:07
Niš ekspres Blace Prokuplje 15:07
Kavim Jedinstvo Grdelica 15:12
Niš ekspres Bojnik Belotinac 15:17
Lasta Prokuplje Aleksinac 15:20
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 15:37
Kavim Jedinstvo Predejane 15:37
Niš ekspres Devca Deveti maj (9. maj) 15:42
Niš ekspres Padina kod Merosine Deveti maj (9. maj) 15:47
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj (9. maj) 15:47
Lasta Belgrád Aleksinac 15:50
Niš ekspres Podina Belotinac 15:52
Niš ekspres Blace Prokuplje 15:52
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 15:52
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 15:58
Kavim Jedinstvo Belgrád Jagodina 16:20
Kavim Jedinstvo Predejane Grdelica 16:20
Kavim Jedinstvo Grdelica 16:22
Niš ekspres Bojnik Belotinac 16:27
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.