Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeleznicka stanica - Nis (RS)

Dimitrija Tucovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 20:51
Niš ekspres Prokuplje Merosina 20:58
Niš ekspres Secanica Deveti maj / 9. maj 21:05
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 21:14
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 21:18
Lasta Blace Aleksinac 21:22
Niš ekspres Donja Vrezina 21:31
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 21:33
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 21:35
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 21:38
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 21:44
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 21:50
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 22:01
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 22:05
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 22:17
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 22:22
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 22:34
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 22:34
Niš ekspres Donja Vrezina 22:37
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 22:48
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 22:54
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 23:12
Niš ekspres Donja Vrezina 23:21
Niš ekspres Bujanovac Belgrád 23:22
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 23:24
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.