Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeleznicka stanica - Nis (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Prolom Banja Aleksinac 04:05
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 04:21
Kavim Jedinstvo Surdulica 04:22
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 04:28
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 04:44
Niš ekspres Prolom Banja Deveti maj / 9. maj 04:50
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 04:55
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 04:56
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 05:00
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:03
Niš ekspres Mramor kod Nisа Deveti maj / 9. maj 05:04
Niš ekspres Mramorski Potok Deveti maj / 9. maj 05:04
Niš ekspres Secanica Deveti maj / 9. maj 05:05
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:13
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 05:16
Niš ekspres Pasi Poljana Gornje Medjurovo 05:21
Ćurdić Donja Vrezina 05:25
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:28
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 05:32
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj 05:33
Niš ekspres Deveti Maj / 9. Maj Bubanj 05:35
Niš ekspres Lalinac kod Nisa Deveti maj / 9. maj 05:35
Niš ekspres Kursumlija Deveti maj / 9. maj 05:37
Niš ekspres Niska Banja Brzi Brod 05:41
Niš ekspres Leskovac Malosiste 05:47
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.