Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeleznicka stanica - Nis (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Simplon Lebane Bojnik 17:22
Lasta Belgrád Aleksinac 17:35
Niš ekspres Belgrád Jagodina 17:40
Niš ekspres Kursumlija Prokuplje 17:43
BS Tours Velika Plana Vladicin Han 17:45
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 17:57
Lasta Kursumlija Aleksinac 18:05
Aleks Travel Vitina 18:05
Niš ekspres Padina kod Merosine Deveti maj (9. maj) 18:07
Kavim Jedinstvo Bujanovac Belgrád 18:15
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Jagodina 18:15
Niš ekspres Lebane Belotinac 18:22
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 18:52
Simplon Bus Újvidék Belgrád 19:00
Niš ekspres Dudulajce Deveti maj (9. maj) 19:17
Simplon Leskovac 19:30
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 19:30
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 19:38
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 19:47
Niš ekspres Kursumlija Prokuplje 20:08
Niš ekspres Padina kod Merosine Deveti maj (9. maj) 20:27
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 20:35
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 20:52
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj (9. maj) 21:07
Niš ekspres Leskovac 21:07
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.