Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Zeleznicka stanica - Nis (RS)

Dimitrija Tucovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Simplon Kolari 10:47
Simplon Leskovac 10:55
Niš ekspres Kursumlija Deveti maj / 9. maj 11:07
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 11:17
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Prokuplje 11:50
Lasta Kursumlija Aleksinac 12:20
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 12:38
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 12:47
Niš ekspres Merdare kod Kursumlije Deveti maj / 9. maj 12:49
Kavim Jedinstvo Predejane 12:50
ASP Jugotrans Leskovac Belotinac 13:32
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 13:37
Kanis Belgrád Leskovac 14:25
Kavim Jedinstvo Vranje Leskovac 14:35
Niš ekspres Prokuplje Deveti maj / 9. maj 14:35
Niš ekspres Belgrád Prokuplje 14:35
Niš ekspres Kursumlija Belgrád 15:05
Kavim Jedinstvo Grdelica 15:12
Kavim Jedinstvo Predejane 15:37
Lasta Belgrád Aleksinac 15:50
Niš ekspres Blace Deveti maj / 9. maj 15:52
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 15:52
ASP Jugotrans Brestovac kod Leskovca 15:52
Tase Tours Bosilegrad Surdulica 15:58
Kavim Jedinstvo Belgrád Leskovac 16:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.