Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Novi Banovci (RS)

Svetosavska 99
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Eurotrans Tours Skela Obrenovac 04:10
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 05:35
Lasta Ópazova Stari Banovci 06:02
Lika Bim Turs Stari Banovci 06:04
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 06:08
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:18
Lika Bim Turs Stari Banovci 06:19
Lasta Batajnica (beograd) 06:22
Lasta Szurdok Zimony (Belgrád) 06:38
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 06:41
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 06:41
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Stari Banovci 06:48
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 06:57
Lasta Ópazova Stari Banovci 06:57
Lasta Belegis Zimony (Belgrád) 07:08
Lika Bim Turs Stari Banovci 07:09
Lika Bim Turs Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 07:17
Lika Bim Turs Stari Banovci 07:19
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 07:31
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) 07:36
Lasta Szurdok Batajnica (Beograd) 07:40
Lika Bim Turs Stari Banovci Batajnica (Beograd) 07:42
Lasta Zimony (belgrád) Batajnica (Beograd) 07:43
Lasta Ópazova Stari Banovci 07:57
Lika Bim Turs Stari Banovci 08:04
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.