Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

II - Centar - Novo Selo kod Loznice (RS)

Vuka Karadžića 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Loznica Sabac 19:48
Raketa AB Újvidék Sabac 19:55
Raketa AB Loznica Sabac 19:56
Raketa AB Prnjavor kod Sapca Lesnica kod Loznice 20:10
Raketa AB Lesnica kod Loznice 20:10
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 21:04
Raketa AB Loznica Sabac 21:53
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 22:30
Banbus Krupanj Umka 23:39
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 04:10
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 05:49
Raketa AB Prnjavor kod Sapca 05:50
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 05:55
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 06:19
Raketa AB Belgrád Lesnica kod Loznice 06:23
Raketa AB Újvidék Lesnica kod Loznice 06:50
Banbus Belgrád Sabac 06:54
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 07:05
Raketa AB Belgrád Sabac 07:24
Banbus Belgrád Sabac 07:48
Raketa AB Lesnica kod Loznice Prnjavor kod Sapca 08:04
Raketa AB Sabac Prnjavor kod Sapca 08:19
Raketa AB Prnjavor kod Sapca 08:40
Raketa AB Loznica Sabac 08:58
Raketa AB Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:13
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.