Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - Rade Srdanova - Óécska (RS)

Rade Srdanova bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Net Bus Co Nagybecskerek Perlasz 21:40
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 22:00
Net Bus Co Rezsőháza Perlasz 22:47
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 05:00
Net Bus Co Nagybecskerek Perlasz 05:10
Lasta Belgrád Csenta 05:31
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 06:00
Net Bus Co Rezsőháza Perlasz 06:07
Banat Trans Titel Perlasz 06:12
Net Bus Co Nagybecskerek Csenta 06:15
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 06:21
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 06:51
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 07:00
Banat Trans Nagybecskerek Perlasz 07:13
Net Bus Co Nagybecskerek Perlasz 07:15
Net Bus Co Nagybecskerek Csenta 07:15
Lasta Szabadka Nagybecskerek 07:41
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 07:42
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 08:00
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 08:16
Net Bus Co Nagybecskerek Écska 09:00
Banat Trans Belgrád Csenta 09:06
Lasta Nagybecskerek Csenta 09:11
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 09:14
Enka Putnički Belgrád Nagybecskerek 09:22
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.