Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - Rade Srdanova - Óécska (RS)

Rade Srdanova bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 14:56
Net Bus Co Farkasd Csenta 14:57
Banat Trans Klári Nagybecskerek 15:39
Net Bus Co Rezsőháza Perlasz 15:47
Banat Trans Titel Perlasz 15:52
El Tra Belgrád Padinska Skela 15:53
Enka Putnički Magyarkanizsa Nagybecskerek 16:03
Banat Trans Nagybecskerek Csenta 16:40
Banat Trans Belgrád Csenta 16:41
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 17:07
Lasta Nagybecskerek Padinska Skela 17:25
Lasta Belgrád Nagybecskerek 17:46
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 17:56
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 18:14
Lasta Nagybecskerek Csenta 19:11
Net Bus Co Nagybecskerek Perlasz 19:15
Banat Trans Nagybecskerek Csenta 19:40
Lasta Belgrád Csenta 20:11
Banat Trans Klári Nagybecskerek 20:24
Net Bus Co Rezsőháza Perlasz 20:32
El Tra Belgrád Padinska Skela 21:10
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 21:14
Net Bus Co Nagybecskerek Perlasz 21:40
Net Bus Co Rezsőháza Perlasz 22:47
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 06:51
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.