Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - Rade Srdanova - Óécska (RS)

Rade Srdanova bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banat Trans Belgrád Csenta 09:06
Pupd Janjušević Nagybecskerek Borcsa 10:17
Lasta Nagykikinda Padinska Skela 10:41
Pupd Janjušević Belgrád Borcsa 11:13
Transprodukt Nagykikinda Padinska Skela 11:47
Banat Trans Belgrád Csenta 12:42
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 12:44
Banat Trans Nagybecskerek Csenta 13:59
Lasta Belgrád Padinska Skela 14:11
Banat Trans Törökbecse Nagybecskerek 14:42
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 14:56
Banat Trans Klári Nagybecskerek 15:39
Transprodukt Belgrád Padinska Skela 15:53
Banat Trans Nagybecskerek Csenta 16:40
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 17:07
Lasta Belgrád Nagybecskerek 17:46
Autoprevoz Kikinda Belgrád Nagybecskerek 17:56
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 18:14
Lasta Nagybecskerek Csenta 19:11
Banat Trans Klári Nagybecskerek 20:24
Transprodukt Belgrád Padinska Skela 21:10
Autoprevoz Kikinda Nagykikinda Nagybecskerek 21:14
Lasta Belgrád Csenta 05:31
Banat Trans Belgrád Nagybecskerek 06:51
Lasta Szabadka Nagybecskerek 07:41
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.