Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Novo groblje - raskrsnica - Pasi Poljana (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Donje Vlase 06:42
Niš ekspres Capljinac Belotinac 06:43
Niš ekspres Lebane Belotinac 06:44
Niš ekspres Nis Malosiste 06:58
Niš ekspres Nis Malosiste 07:13
Niš ekspres Nis 07:13
Niš ekspres Nis 07:22
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 07:44
Niš ekspres Nis Belotinac 07:53
Niš ekspres Nis Belotinac 08:02
Niš ekspres Nis Belotinac 08:28
Niš ekspres Nis Belotinac 09:13
Niš ekspres Bojnik Belotinac 09:14
Niš ekspres Rusna Belotinac 10:14
Niš ekspres Brestovac kod Leskovca Belotinac 10:42
Niš ekspres Donje Vlase 11:12
Niš ekspres Lebane Belotinac 11:12
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 11:27
Niš ekspres Nis Belotinac 11:36
Niš ekspres Nis Belotinac 11:37
Niš ekspres Nis 11:52
Niš ekspres Rusna Malosiste 12:14
Niš ekspres Nis Malosiste 12:16
Niš ekspres Nis Belotinac 12:28
Niš ekspres Donje Vlase 12:42
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.