Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Pasi Poljana (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Draskovac Belotinac 17:45
Niš ekspres Nis 18:02
Niš ekspres Nis Belotinac 18:14
Niš ekspres Rusna Belotinac 18:41
Niš ekspres Zitorada Belotinac 18:41
Niš ekspres Nis Belotinac 18:41
Niš ekspres Nis Belotinac 19:15
Niš ekspres Nis Belotinac 19:24
Niš ekspres Gornja Rasovaca Belotinac 19:41
Niš ekspres Dukat kod Gadzinog Hana Belotinac 19:45
Niš ekspres Rusna Belotinac 20:11
Niš ekspres Voljcince Belotinac 20:31
Niš ekspres Nis Belotinac 20:36
Niš ekspres Donje Vlase 20:41
Niš ekspres Pejkovac Belotinac 21:11
Niš ekspres Nis 21:24
Niš ekspres Nis Belotinac 22:30
Niš ekspres Gornja Rasovaca Belotinac 23:41
Niš ekspres Toponica kod Gadzinog Hana (zaplanjska Toponica) Belotinac 23:41
Niš ekspres Nis 05:02
Niš ekspres Donje Vlase 05:31
Niš ekspres Nis 05:32
Niš ekspres Nis Belotinac 05:49
Niš ekspres Nis 05:52
Niš ekspres Prokuplje Belotinac 06:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.