Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

GAS - Petrovac na Moru (ME)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Royal Travel Belgrád Kraljevo 18:10
Lasta Belgrád Lazarevac 18:26
Fudeks Pancsova Belgrád 19:00
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 19:00
Banbus Obrenovac Budva 19:00
Jadran Line Kragujevac Uzice 19:30
Gaga Turs Zlatibor Kragujevac Uzice 19:30
Kanis Leskovac Budva 19:35
Jadran Ekspres Szabadka Belgrád 19:40
Trans Jug Pancsova Budva 19:50
Kragujexpress Kragujevac Sutomore 20:00
Jadran Line Kragujevac Sutomore 20:00
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Podgorica 20:25
Niš ekspres Knjazevac Nis 20:25
Stup Vršac Versec Budva 20:30
Europa Bus Valjevo Budva 20:30
Royal Travel Csóka Belgrád 20:31
Lasta Csóka Belgrád 20:31
Autoprevoz Čačak Belgrád Uzice 21:00
Lasta Nis Prokuplje 21:05
Euro Lin Jagodina Paracin 21:15
Trans Jug Belgrád Lazarevac 21:25
Royal Travel Belgrád Podgorica 21:35
Lasta Belgrád Mladenovac 21:41
Lasta Obrenovac Valjevo 21:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.