Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Piroman (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Ub Belgrád Umka 09:46
Lasta Obrenovac Zvecka 09:49
Europa Bus Divcibare Umka 09:53
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 09:55
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 10:05
Strela Ub Belgrád Umka 10:48
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 10:51
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 10:55
Lasta Belgrád Umka 10:56
Europa Bus Kalenic Umka 11:07
Europa Bus Belgrád Obrenovac 11:28
Lasta Valjevo Umka 11:30
Radojević Tours Belgrád Umka 11:46
Lasta Trstenica Zvecka 11:48
Strela Ub Ub Umka 11:54
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 12:05
Lasta Obrenovac Zvecka 12:09
Strela Ub Belgrád Umka 12:16
Lasta Brovic Zvecka 12:42
Radojević Tours Joseva kod Uba Umka 12:49
Europa Bus Valjevo Umka 12:53
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 12:55
Strela Ub Belgrád Stubline 13:02
Lasta Obrenovac Zvecka 13:03
Strela Ub Ub Umka 13:24
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.