Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Piroman (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Radojević Tours Joseva kod Uba Obrenovac 16:11
Lasta Obrenovac Zvecka 16:19
Strela Ub Belgrád Obrenovac 16:26
Europa Bus Belgrád Obrenovac 16:36
Lasta Veprovica (piroman) Zvecka 16:38
Lasta Banjani kod Uba Obrenovac 16:38
Lasta Obrenovac Zvecka 16:40
Strela Ub Ub Obrenovac 16:53
Lasta Brovic Zvecka 16:57
Šampion M&CO Murgas Stubline 17:00
Europa Bus Belgrád Obrenovac 17:02
Strela Obrenovac Vukicevica Obrenovac 17:05
Lasta Obrenovac Zvecka 17:18
Radojević Tours Joseva kod Uba Obrenovac 17:24
Lasta Valjevo Obrenovac 17:34
Lasta Belgrád Obrenovac 17:50
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Obrenovac 17:55
Radojević Tours Joseva kod Uba Obrenovac 18:24
Lasta Trstenica Zvecka 18:28
Lasta Valjevo Obrenovac 18:30
Strela Ub Belgrád Obrenovac 18:31
Lasta Obrenovac Zvecka 18:49
Europa Bus Radljevo Obrenovac 18:52
Lasta Belgrád Obrenovac 18:53
Strela Ub Ub Obrenovac 18:54
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.