Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica - put - Plazane (RS)

Plažane bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Trans Jug Despotovac Velika Plana 22:45
Trans Jug Belgrád Svilajnac 07:25
Zoran Reisen Jagodina Ribare kod Jagodine 07:40
Globus Kragujevac Svilajnac 07:42
Globus Belgrád Velika Plana 08:11
Globus Belgrád Velika Plana 11:55
Zoran Reisen Despotovac Ribare kod Jagodine 12:50
Trans Jug Despotovac Velika Plana 13:45
Trans Jug Belgrád Svilajnac 14:13
Globus Resavica Velika Plana 15:19
Globus Resavica Svilajnac 15:47
Globus Resavica Velika Plana 17:49
Trans Jug Despotovac Velika Plana 22:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.