Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica za selo - Ponor kod Knjazevca (RS)

Ponor bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Nis Zajecar 06:42
Niš ekspres Bor Donja Vrezina 08:35
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 10:05
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 11:25
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 15:35
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 16:30
BS Tours Crvenje Knjazevac 18:07
Bortravel Bor Zajecar 19:18
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 19:25
BS Tours Svrljig Knjazevac 05:23
Bortravel Nis Zajecar 06:42
Niš ekspres Bor Donja Vrezina 08:35
Kavim Jedinstvo Bor Zajecar 09:45
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 10:05
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 11:25
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 15:35
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 16:30
BS Tours Crvenje Knjazevac 18:07
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 18:20
Bortravel Bor Zajecar 19:18
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 19:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.