Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Antonijevica rampa - Popucke (RS)

Popučke bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Klanica Valjevo 06:28
Lasta Klanica Valjevo 06:28
Lastra Valjevo Lajkovac 06:43
Lasta Valjevo Umka 06:48
Europa Bus Valjevo Goric kod Valjeva 06:59
Europa Bus Ub Goric kod Valjeva 07:01
Lasta Jovanja Valjevo 07:02
Lasta Balinovic Valjevo 07:02
Lasta Belgrád Lajkovac 07:10
Alko Turs Klinci Valjevo 07:27
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 07:48
Lastra Lazarevac Lajkovac 08:01
Europa Bus Belgrád Lajkovac 08:09
Lastra Valjevo Lajkovac 08:33
Europa Bus Valjevo Lajkovac 08:36
Alko Turs Lajkovac Valjevo 08:46
Alko Turs Klinci Valjevo 09:21
Europa Bus Belgrád Lajkovac 10:09
Europa Bus Belgrád Lajkovac 11:24
Europa Bus Valjevo Lajkovac 11:36
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Goric kod Valjeva 11:56
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Goric kod Valjeva 11:58
Alko Turs Lajkovac Valjevo 12:01
Lasta Belgrád Lajkovac 12:10
Lasta Valjevo Umka 12:18
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.