Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Iverak 1 - Popucke (RS)

Beogradska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Umka 18:06
Europa Bus Valjevo Goric kod Valjeva 18:07
Europa Bus Belgrád Lajkovac 18:08
Lasta Valjevo Lazarevac 18:23
Europa Bus Valjevo Lajkovac 18:52
Lasta Valjevo Umka 19:19
Lasta Valjevo Lajkovac 19:36
Europa Bus Valjevo Umka 19:52
Lasta Belgrád Umka 20:07
Europa Bus Valjevo Lajkovac 20:37
Europa Bus Valjevo Lajkovac 21:37
Europa Bus Belgrád Lajkovac 05:08
Europa Bus Belgrád Umka 05:43
Lasta Belgrád Lajkovac 06:09
Alko Turs Valjevo Mionica 06:15
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:17
Alko Turs Ljig Mionica 06:28
Lastra Valjevo Lajkovac 06:47
Europa Bus Ub Goric kod Valjeva 06:58
Alko Turs Valjevo Mionica 07:35
Lasta Belgrád Umka 07:46
Lastra Lazarevac Lajkovac 07:57
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:07
Europa Bus Belgrád Lajkovac 08:08
Europa Bus Valjevo Lajkovac 08:37
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.