Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Iverak 1 - Popucke (RS)

Popučke bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Belosevac Valjevo 05:08
Europa Bus Belgrád Lajkovac 05:08
Lasta Divci kod Valjeva Goric kod Valjeva 05:13
Lasta Babina Luka Goric kod Valjeva 05:25
Lasta Gornja Grabovica Goric kod Valjeva 05:42
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 05:42
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 05:42
Europa Bus Belgrád Obrenovac 05:43
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Goric kod Valjeva 05:56
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 06:02
Lasta Belgrád Lajkovac 06:09
Alko Turs Valjevo Mionica 06:15
Lastra Lazarevac Lajkovac 06:17
Lasta Klanica Valjevo 06:23
Alko Turs Ljig Mionica 06:28
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 06:30
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 06:32
Lastra Valjevo Lajkovac 06:47
Lasta Valjevo Obrenovac 06:49
Europa Bus Ub Goric kod Valjeva 06:58
Europa Bus Valjevo Goric kod Valjeva 06:58
Europa Bus Valjevo Goric kod Valjeva 07:01
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 07:02
Lasta Jovanja Valjevo 07:07
Lasta Belgrád Lajkovac 07:09
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.