Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Iverak 1 - Popucke (RS)

Beogradska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 20:17
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 20:17
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 20:32
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 20:32
Europa Bus Valjevo Lajkovac 20:37
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 21:17
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 21:17
Europa Bus Valjevo Lajkovac 21:37
Europa Bus Belosevac Valjevo 05:08
Europa Bus Belgrád Lajkovac 05:08
Lasta Belosevac Valjevo 05:08
Lasta Divci kod Valjeva Goric kod Valjeva 05:13
Lasta Divci kod Valjeva Goric kod Valjeva 05:13
Lasta Babina Luka Goric kod Valjeva 05:25
Lasta Babina Luka Goric kod Valjeva 05:25
Lasta Gornja Grabovica Goric kod Valjeva 05:42
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 05:42
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 05:42
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 05:42
Lasta Gornja Grabovica Goric kod Valjeva 05:42
Lasta Valjevo Gornja Grabovica 05:42
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Goric kod Valjeva 05:53
Europa Bus Banja Vrujci (popadic) Goric kod Valjeva 05:56
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 06:02
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 06:02
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.