Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Iverak 1 - Popucke (RS)

Popučke bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Ub Goric kod Valjeva 09:23
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 09:32
Alko Turs Valjevo Mionica 09:45
Europa Bus Radevo Selo Valjevo 09:47
Lasta Belgrád Umka 10:07
Europa Bus Belgrád Lajkovac 10:08
Europa Bus Valjevo Goric kod Valjeva 10:13
Lastra Valjevo Lajkovac 10:17
Lasta Sedlari Valjevo 10:17
Lastra Lazarevac Lajkovac 10:32
Europa Bus Divcibare Umka 10:44
Europa Bus Radevo Selo Valjevo 10:47
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 11:02
Lasta Sedlari Valjevo 11:17
Europa Bus Belgrád Lajkovac 11:23
Lastra Lazarevac Lajkovac 11:27
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 11:32
Europa Bus Valjevo Lajkovac 11:37
Europa Bus Radevo Selo Valjevo 11:47
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 12:02
Lasta Belgrád Lajkovac 12:09
Lasta Sedlari Valjevo 12:17
Lasta Valjevo Umka 12:19
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 12:32
Europa Bus Belgrád Umka 12:38
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.