Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Iverak 2 - kafana Evropa - Popucke (RS)

Popučke bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Alko Turs Valjevo Mionica 14:14
Lasta Sedlari Valjevo 14:15
Lasta Sedlari Valjevo 14:15
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 14:30
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 14:30
Lasta Jovanja Valjevo 14:50
Lasta Jovanja Valjevo 14:50
Europa Bus Valjevo Goric kod Valjeva 15:00
Lasta Donja Bukovica Valjevo 15:00
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 15:00
Lasta Donja Bukovica Valjevo 15:00
Alko Turs Ljig Mionica 15:20
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 15:30
Lasta Loznica kod Valjeva Valjevo 15:30
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 15:30
Lasta Loznica kod Valjeva Valjevo 15:30
Lasta Babina Luka Goric kod Valjeva 15:41
Lasta Babina Luka Goric kod Valjeva 15:41
Alko Turs Valjevo Mionica 15:59
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 16:00
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 16:00
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 16:15
Lasta Valjevo Goric kod Valjeva 16:15
Europa Bus Petnica kod Valjeva Valjevo 16:30
Lasta Petnica kod Valjeva Valjevo 16:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.