Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Dom - Porodin kod Zabara (RS)

Sime Simića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Svilajnac Zabari 07:16
Arriva Litas Zabari Kusiljevo 07:49
Trans Jug Belgrád Svilajnac 08:15
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:16
Arriva Litas Svilajnac Zabari 09:37
Arriva Litas Pozarevac Zabari 11:48
Grivac Kragujevac Pozarevac 12:37
Trans Jug Despotovac Velika Plana 13:00
Trans Jug Despotovac Velika Plana 13:00
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 13:37
Arriva Litas Svilajnac Zabari 14:32
Arriva Litas Pozarevac Svilajnac 14:58
Trans Jug Belgrád Svilajnac 15:10
Arriva Litas Svilajnac Zabari 18:34
Arriva Litas Pozarevac Zabari 19:28
Trans Jug Despotovac Velika Plana 22:00
Arriva Litas Pozarevac Zabari 06:18
Grivac Veliko Gradiste Pozarevac 06:53
Arriva Litas Belgrád Velika Plana 06:59
Arriva Litas Svilajnac Zabari 07:07
Arriva Litas Svilajnac Zabari 07:16
Arriva Litas Zabari Kusiljevo 07:49
Trans Jug Belgrád Svilajnac 08:15
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 08:16
Arriva Litas Svilajnac Zabari 09:37
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.