Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Morava Moravka - Pozarevac (RS)

Đure Đakovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
MobiLitas Belgrád Cirikovac 05:36
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 06:34
MobiLitas Belgrád 06:36
MobiLitas Kladovo Veliko Gradiste 07:11
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 08:27
MobiLitas Donji Milanovac Veliko Gradiste 10:07
MobiLitas Majdanpek Salakovac 10:56
MobiLitas Zagubica Petrovac na Mlavi 12:40
MobiLitas Kucevo Salakovac 12:56
MobiLitas Golubac Veliko Gradiste 13:22
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 13:24
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 13:47
MobiLitas Kladovo Veliko Gradiste 14:11
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 14:19
MobiLitas Belgrád Salakovac 16:16
MobiLitas Kostolac Cirikovac 17:11
MobiLitas Kladovo Veliko Gradiste 18:11
MobiLitas Belgrád 19:06
MobiLitas Majdanpek Salakovac 19:56
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 20:02
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 20:19
MobiLitas Donji Milanovac Veliko Gradiste 20:41
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 04:27
MobiLitas Belgrád Cirikovac 05:36
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 06:34
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.