Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Samoposluga MIP - Pozarevac (RS)

Trg Radomira Vujovića 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 04:24
MobiLitas Belgrád Cirikovac 05:32
MobiLitas Svilajnac Zabari 06:03
MobiLitas Svilajnac Zabari 06:14
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 06:32
MobiLitas Belgrád 06:32
MobiLitas Kladovo Veliko Gradiste 07:14
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 08:24
MobiLitas Svilajnac Zabari 08:33
MobiLitas Donji Milanovac Veliko Gradiste 10:10
MobiLitas Zabari Vlaski Do kod Zabara 10:48
MobiLitas Majdanpek Salakovac 11:00
MobiLitas Zagubica Petrovac na Mlavi 12:45
MobiLitas Kucevo Salakovac 13:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 13:22
MobiLitas Golubac Veliko Gradiste 13:25
MobiLitas Svilajnac Zabari 13:28
MobiLitas Belgrád Veliko Gradiste 13:44
MobiLitas Kladovo Veliko Gradiste 14:14
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Krnjevo 14:17
MobiLitas Zabari Vlaski Do kod Zabara 14:28
MobiLitas Zabari Vlaski Do kod Zabara 15:28
MobiLitas Belgrád Salakovac 16:12
MobiLitas Kostolac Cirikovac 17:15
MobiLitas Kladovo Veliko Gradiste 18:14
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.