Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Pasarela - Preljina (RS)

Ibarski put bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Kragujevac Mrcajevci 04:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Konjevici 05:29
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 05:30
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 06:10
Autoprevoz Čačak Kragujevac Konjevici 06:15
Autoprevoz Čačak Cacak Konjevici 06:24
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 06:29
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 06:29
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Konjevici 06:30
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 06:35
Autoprevoz Čačak Újvidék Belgrád 07:10
Autoprevoz Čačak Cacak Mrcajevci 07:15
Autoprevoz Čačak Cacak Konjevici 07:25
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 07:30
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 07:40
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 07:50
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 08:00
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 08:33
Lasta Cacak Gornji Milanovac 08:39
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 09:05
Raketa AB Kragujevac Konjevici 09:09
Autoprevoz Čačak Cacak Konjevici 09:30
Lasta Smederevska Palanka Gornji Milanovac 10:14
Autoprevoz Čačak Kragujevac Konjevici 10:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Konjevici 11:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.