Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Pricevic (RS)

Obnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Bobova Zlataric 05:08
Lasta Bobova Zlataric 05:08
Alko Turs Pecka Zlataric 05:52
Lasta Valjevo Zlataric 05:52
Lasta Valjevo Zlataric 05:52
Alko Turs Osecina Varosica Valjevo 06:34
Lasta Stanina Reka Zlataric 06:53
Lasta Stanina Reka Zlataric 06:53
Alko Turs Valjevo Osecina Varosica 07:51
Alko Turs Valjevo Zlataric 07:57
Lasta Valjevo Zlataric 08:37
Lasta Valjevo Zlataric 08:37
Lasta Ljubovija Umka 09:30
Lasta Belgrád Umka 09:30
Lasta Valjevo Zlataric 12:50
Lasta Valjevo Zlataric 12:50
Lasta Stanina Reka Zlataric 12:53
Lasta Stanina Reka Zlataric 13:23
Alko Turs Pecka Zlataric 13:37
Alko Turs Klinci Valjevo 14:20
Lasta Valjevo Zlataric 14:37
Lasta Valjevo Zlataric 14:57
Lasta Ljubovija Umka 15:15
Lasta Bobova Zlataric 15:53
Lasta Bobova Zlataric 15:53
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.