Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Prnjavor kod Sapca (RS)

Karađorđeva 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Drinatrans Sekovici Sabac 17:40
Duga Sabac Petlovaca 17:40
Banbus Belgrád Obrenovac 17:46
Lastra Lazarevac Belgrád 17:54
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 18:00
Lasta Sarajevo Mali Zvornik 18:00
Lastra Ljubovija Sabac 18:11
Lastra Ljubovija Sabac 18:19
Lastra Belgrád Sabac 18:31
Sirmiumbus Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:37
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 18:45
Mačva Expres Loznica Sabac 18:50
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 19:05
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 19:20
Raketa AB Zminjak Lesnica kod Loznice 19:30
Raketa AB Loznica Sabac 19:43
Raketa AB Loznica Sabac 19:51
Raketa AB Lesnica kod Loznice Novo Selo kod Loznice 20:00
Raketa AB Újvidék Sabac 20:01
Sirmiumbus Loznica Árpatarló 20:25
Raketa AB Zminjak Lesnica kod Loznice 20:45
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 21:00
Duga Petkovica Petlovaca 21:06
Raketa AB Loznica Sabac 21:36
Raketa AB Loznica Sabac 21:48
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.