Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Prnjavor kod Sapca (RS)

Karađorđeva 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Loznica Sabac 15:21
Raketa AB Bajina Basta Sabac 15:49
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 15:51
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Lesnica kod Loznice 15:51
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 16:00
Boksit Zvornik Kamanc 16:35
Raketa AB Újvidék Kamanc 16:50
Kondor Belgrád Sabac 16:53
Raketa AB Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 16:55
Raketa AB Belgrád Sabac 16:59
Raketa AB Ljubovija Sabac 17:15
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 17:18
Drinatrans Sekovici Sabac 17:40
Banbus Belgrád Umka 17:46
Lastra Lazarevac Belgrád 17:54
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 18:00
Lastra Ljubovija Sabac 18:11
Lastra Ljubovija Sabac 18:19
Lastra Belgrád Sabac 18:31
Sirmiumbus Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:37
Raketa AB Loznica Lesnica kod Loznice 18:45
Mačva Expres Loznica Sabac 18:50
Raketa AB Sabac Lesnica kod Loznice 19:20
Raketa AB Loznica Sabac 19:43
Raketa AB Loznica Sabac 19:51
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.