Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Radinac (RS)

Carigradska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Smederevo Mala Krsna 18:22
Darkom Smederevo Pozarevac 18:26
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Lozovik kod Velike Plane 18:48
Lasta Milosevac kod Velike Plane Lozovik kod Velike Plane 18:58
Lasta Bacinac Ralja kod Smedereva 19:18
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 19:29
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 19:40
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 19:45
Lasta Lozovik kod Velike Plane Mala Krsna 20:28
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Bolec 20:55
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 20:58
Lasta Krnjevo Lozovik kod Velike Plane 21:18
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 21:46
Lasta Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 22:43
Lasta Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 05:18
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 05:21
Lasta Smederevo Ralja kod Smedereva 06:07
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 06:16
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Bolec 06:17
Lasta Smederevo Mala Krsna 06:32
Jugoprevoz Velika Plana Belgrád Bolec 06:39
Lasta Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 06:58
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Lozovik kod Velike Plane 07:18
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Lozovik kod Velike Plane 07:44
Lasta Smederevo Lozovik kod Velike Plane 08:01
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.