Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Centrum - Ratina (RS)

Dositeja Obradovića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 06:00
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 06:18
Autoprevoz Čačak Vrba kod Kraljeva Zaklopaca kod Kraljeva 06:18
Autoprevoz Čačak Kraljevo Zaklopaca kod Kraljeva 06:38
Vulović Transport Nis Krusevac 07:10
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 07:18
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 07:56
Zeko Tours Vrnjacka Banja Kraljevo 08:18
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 08:29
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 09:07
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 09:30
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 10:18
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 10:43
Bortravel Ribnica Kraljevo 10:58
Autoprevoz Čačak Vrba kod Kraljeva Zaklopaca kod Kraljeva 11:23
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 11:40
Autoprevoz Čačak Kraljevo Zaklopaca kod Kraljeva 11:48
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 12:00
Autoprevoz Čačak Vrba kod Kraljeva Zaklopaca kod Kraljeva 12:53
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 12:55
Zeko Tours Ribnica Kraljevo 13:00
Autoprevoz Čačak Kraljevo Zaklopaca kod Kraljeva 13:18
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 13:58
Zeko Tours Kraljevo Vrnjci 13:58
Lasta Belgrád Kraljevo 14:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.