Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Radovojevica kuca - Vasica rampa - Rubribreza (RS)

Prote Mateje bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Valjevo Popucke 20:19
Europa Bus Valjevo Popucke 21:19
Europa Bus Belgrád Popucke 05:26
Lastra Valjevo Popucke 06:17
Alko Turs Klinci Valjevo 07:10
Lasta Valjevo Popucke 07:18
Lasta Belgrád Popucke 07:29
Lastra Valjevo Popucke 08:07
Europa Bus Valjevo Popucke 08:19
Europa Bus Belgrád Popucke 08:26
Lastra Lazarevac Popucke 08:27
Lasta Kragujevac Lazarevac 08:36
Alko Turs Klinci Valjevo 09:04
Alko Turs Lajkovac Valjevo 09:05
Europa Bus Belgrád Popucke 10:26
Europa Bus Valjevo Popucke 11:19
Europa Bus Belgrád Popucke 11:41
Lastra Valjevo Popucke 12:17
Alko Turs Lajkovac Valjevo 12:20
Lasta Belgrád Popucke 12:29
Lasta Lazarevac Popucke 13:17
Europa Bus Valjevo Popucke 14:34
Lastra Lazarevac Popucke 14:37
Europa Bus Belgrád Popucke 14:41
Alko Turs Klinci Valjevo 14:49
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.