Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Bucin grob - Rudnik kod Gornjeg Milanovca (RS)

Ibarska magistrala bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Kraljevo 15:59
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 16:35
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 17:22
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:15
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:05
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 19:55
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 06:48
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 07:04
Autoprevoz Čačak Szabadka Belgrád 07:52
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 07:56
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 09:20
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 11:07
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 12:52
Lasta Belgrád Kraljevo 15:59
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 17:22
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:15
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.