Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Bucin grob - Rudnik kod Gornjeg Milanovca (RS)

Rudnik 28
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 17:22
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:15
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:05
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 20:03
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 06:23
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 06:48
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 07:04
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 07:38
Autoprevoz Čačak Szabadka Belgrád 07:52
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 07:56
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 09:20
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 11:07
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 12:13
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 12:52
Autoprevoz Čačak Dragolj kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 14:12
Lasta Belgrád Kraljevo 15:59
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 16:03
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 17:20
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 17:22
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 18:15
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:05
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 20:03
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 22:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.