Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Bucin grob - Rudnik kod Gornjeg Milanovca (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 18:48
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:05
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 20:03
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 22:07
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 22:25
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 22:30
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 04:56
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 04:57
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 05:18
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 06:23
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 07:04
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 07:05
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 07:38
Autoprevoz Čačak Szabadka Belgrád 07:52
Lasta Cacak Gornji Milanovac 07:55
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 07:56
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 08:20
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 09:03
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 09:20
Autoprevoz Čačak Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 09:46
Autoprevoz Čačak Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 09:46
Lasta Topola Gornji Milanovac 11:00
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 11:07
Autoprevoz Čačak Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 11:51
Autoprevoz Čačak Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 11:51
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.