Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Bucin grob - Rudnik kod Gornjeg Milanovca (RS)

Ibarska magistrala bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Smederevska Palanka Gornji Milanovac 11:00
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 11:07
Autoprevoz Čačak Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 11:51
Autoprevoz Čačak Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 11:51
Autoprevoz Čačak Dragolj kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 11:57
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 12:13
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 12:51
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 12:52
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 12:52
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 13:23
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 13:53
Autoprevoz Čačak Dragolj kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 14:12
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 14:53
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 15:07
Lasta Belgrád Kraljevo 15:59
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 16:03
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 16:35
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 17:22
Trans Jug Kraljevo Gornji Milanovac 18:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 18:51
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 18:52
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:05
Trans Jug Kraljevo Gornji Milanovac 19:55
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Majdan kod Gornjeg Milanovca 20:03
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 22:07
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.