Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

I - Dom kulture - Salakovac (RS)

Maršala Tita 30
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
MobiLitas Pozarevac Malo Crnice 05:08
Darkom Belgrád Pozarevac 05:39
MobiLitas Bozevac Malo Crnice 05:55
MobiLitas Pozarevac Malo Crnice 06:05
MobiLitas Kucevo Turija kod Kuceva 06:23
MobiLitas Petrovac na Mlavi Malo Crnice 06:35
MobiLitas Belgrád Pozarevac 06:45
MobiLitas Belgrád Pozarevac 06:49
MobiLitas Malo Gradiste Sapine 06:54
Darkom Belgrád Pozarevac 06:59
MobiLitas Malo Crnice Veliko Crnice 07:15
MobiLitas Pozarevac Malo Crnice 07:15
MobiLitas Pozarevac Malo Crnice 07:25
MobiLitas Pozarevac Malo Crnice 07:30
MobiLitas Pozarevac Malo Crnice 07:36
MobiLitas Pozarevac Veliko Crnice 07:40
MobiLitas Pozarevac Malo Crnice 07:45
MobiLitas Pozarevac Smoljinac 07:46
MobiLitas Pozarevac Malo Crnice 07:47
MobiLitas Zagubica Petrovac na Mlavi 07:49
Bortravel Belgrád Pozarevac 07:55
MobiLitas Pozarevac Turija kod Kuceva 08:28
MobiLitas Pozarevac Petrovac na Mlavi 08:30
MobiLitas Petrovac na Mlavi Pozarevac 09:26
MobiLitas Pozarevac Petrovac na Mlavi 10:06
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.