Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Útkereszteződés - Sarbanovac kod Bora (RS)

Šarbanovac bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:53
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 21:34
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 04:53
Euro Lin Belgrád Jagodina 05:21
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 05:44
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 07:02
Bortravel Vrnjacka Banja Krusevac 07:23
ATP Dejan Bor Brestovac kod Bora 07:56
Moto Boem Trans Nis Donja Vrezina 08:25
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 09:14
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 09:29
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 10:17
ATP Dejan Bor Brestovac kod Bora 11:16
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 12:01
ATP Dejan Bor Brestovac kod Bora 12:41
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 12:49
Euro Lin Bor Jagodina 14:24
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zajecar 14:51
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 15:08
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 15:53
ATP Dejan Bor Brestovac kod Bora 16:11
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:53
Bortravel Bor Krusevac 20:14
Maxa Tours Bor Brestovac kod Bora 21:34
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.