Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Hotel - Sicevo kod Nisa (RS)

Avrama Levića 241
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Presto Belgrád Pirot 04:41
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 05:32
Niš ekspres Nis Brzi Brod 06:00
Auto Kodeks Nis Niska Banja 06:10
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 06:10
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 06:25
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 06:30
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 06:57
Niš ekspres Nis Pirot 07:12
Niš ekspres Nis Brzi Brod 07:20
Niš ekspres Bela Palanka Nikola Tesla 07:27
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 07:31
Jeremić Prevoz Nis Niska Banja 07:50
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 07:57
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 08:30
Jeremić Prevoz Nis Niska Banja 09:02
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 09:32
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 09:32
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 09:42
Jeremić Prevoz Pirot Niska Banja 11:05
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 11:15
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 11:25
Jeremić Prevoz Nis Niska Banja 12:00
Jeremić Prevoz Pirot Nikola Tesla 12:12
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 12:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.