Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Raskrsnica magistrala - Sikole (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
AS Turs Negotin Karbulovo 14:53
AS Turs Negotin Karbulovo 15:16
Moto Boem Trans Negotin Zajecar 16:21
Sima Trans Bor Negotin 16:31
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 17:15
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 17:35
Moto Boem Trans Negotin Karbulovo 18:17
Nikolić Prevoz Samarinovac kod Negotina Karbulovo 18:25
Moto Boem Trans Kladovo Zajecar 22:11
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 00:27
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 04:03
Nikolić Prevoz Zajecar Karbulovo 04:17
AS Turs Bor Karbulovo 06:02
AS Turs Bor Karbulovo 07:31
Lepenica Trans Belgrád Zajecar 08:18
Sima Trans Kladovo Negotin 08:42
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 09:15
Bortravel Kladovo Zajecar 10:09
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 12:10
AS Turs Negotin Karbulovo 14:53
AS Turs Negotin Karbulovo 15:16
Moto Boem Trans Negotin Zajecar 16:21
Sima Trans Bor Negotin 16:31
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 17:15
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 17:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.