Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Sjenica (RS)

Ahmeta Abdagića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dacić prevoz Novi Pazar Brnjica kod Sjenice 15:15
Kimmel Priboj Nova Varos 15:30
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 16:29
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 17:00
Ozlem Tours Prijepolje 17:40
Kimmel Novi Pazar Nova Varos 20:30
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 22:30
Balbuss Sarajevo Nova Varos 23:30
Balbuss Novi Pazar Nova Varos 04:15
Aurora Tours Kragujevac Kraljevo 06:30
Dacić Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 08:30
Dacić prevoz Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 08:30
Ozlem Tours Prijepolje Nova Varos 09:30
Prevoz Smajović Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 10:00
Dacić prevoz Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 12:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Javorska Ravna Gora 14:00
Vihor Lajn Konarevo Novi Pazar 14:15
Dacić prevoz Novi Pazar Brnjica kod Sjenice 15:15
Kimmel Priboj Nova Varos 15:30
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 16:29
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 17:00
Ozlem Tours Prijepolje 17:40
Kimmel Novi Pazar Nova Varos 20:30
Ozlem Tours Novi Pazar Duga Poljana kod Sjenice 22:30
Balbuss Sarajevo Nova Varos 23:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.