Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Baraka - Skupljen (RS)

Beogradski put 188
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Belgrád Umka 18:34
Šević Tours Koceljeva Umka 20:35
Banbus Krupanj Umka 22:37
Šević Tours Belgrád Umka 05:26
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 06:03
Šević Tours Belgrád Umka 06:15
Feniks G&Z Provo Zvezd 06:24
Banbus Pancsova Belgrád 06:41
Feniks G&Z Vladimirci Zvezd 07:10
Feniks G&Z Vladimirci Lojanice 07:25
Feniks G&Z Jalovik kod Vladimiraca Debrc 08:16
Feniks G&Z Vladimirci Debrc 08:16
Šević Tours Belgrád Umka 08:52
Sava Ekspres Sabac Jelenca 09:12
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 09:20
Šević Tours Koceljeva Umka 09:36
Sava Ekspres Debrc Jelenca 11:42
Sava Ekspres Majur kod Sapca Jelenca 12:03
Šević Tours Belgrád Umka 12:06
Feniks G&Z Jazovnik Debrc 12:40
Feniks G&Z Bobovik Jalovik kod Vladimiraca 12:40
Feniks G&Z Vladimirci Bobovik 12:40
Feniks G&Z Bobovik Jalovik kod Vladimiraca 12:40
Feniks G&Z Vladimirci Bobovik 12:40
Feniks G&Z Provo Zvezd 13:24
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.